Дипломная Главная | Обратная связь | В избранное | Сделать домашней 
    Статейки  
 
Нет содержания для этого блока!
 
     
стратегия 2021
    Корисні посилання  
  - цікава курсова робота. - дипломна робота.  
     
    Публикации  
 
Нет содержания для этого блока!
 
     
    Наш сайт: статьи, блоги, рефераты, курсовые  
 
Курсові та дипломні роботи на українській мові
Каждый человек в своей жизни обязан пройти через определенные этапы. Основные из них это – садик, школа, университет, армия. Так или иначе, некоторые периоды мы либо не можем пережить, либо просто на них не попадаем. Рассматривая получение образования человеком в высшем учебном заведении нельзя не упомянуть те хлопоты, с которыми он сталкивается в эти годы. Это и написание курсовых, а также дипломных работ, сдача рефератов и контрольных, тяжелый период сессий и государственных экзаменов, производственная и педагогическая практика и многое другое. Наверняка большинство студентов мечтают о том, чтобы хоть как-то облегчить свои тяготы при написании курсовых работ и рефератов. Наша электронная библиотека была создана с целью помочь всем студентам полезной информацией для написания рефератов, курсовых и дипломных работ. Мы предлагаем массу полезных данных, которые студенты могут с легкостью и непринужденностью использовать для своих образовательных целей. Добро пожаловать на сайт dyplomna.org.ua.
 
     
 
     

Глобальна мережа Інтернет Найважливіша мережа на нашій планеті сьогодні - Інтернет. Це всесвітня мережа, до якої може бути підєднана будь-яка локальна мережа чи персональний компютер.
До мережі Інтернет підєднані мільйони компютерів і з кожною годиною їхня кількість збільшується. Інтернет став невіддільною частиною життя багатьох людей. Користувачі Інтернет можуть за лічені секунди знайти і прочитати необхідну інформацію, що зберігається на серверах у Нью-Йорку чи Токіо, переслати повідомлення з одного компютера на інший чи на мобільний телефон, пейджер, поспілкуватись з друзями в режимі реального часу, відшукати партнера і зіграти з ним у шахмати і навіть заробити гроші, клацаючи на певних рекламних оголошеннях. Можна проводити наради, відеоконференції, стежити за курсами акцій на валютних біржах, робити покупки в Інтернет-магазинах та ще багато чого корисного і цікавого.
Передбачається, що незабаром мережу Інтернет замінить мережа Інтернет-2, модель якої успішно функціонує в США уже декілька років. Її характерною рисою є велика швидкість пересилання інформації, чого традиційними дешевими засобами добитися не можливо.
Як пересилається інформація між компютерами в мережі Інтернет? Компютери оснащують спеціальним обладнанням і програмами, об єднують між собою за допомогою ліній звязку, якими пересилається інформація. Під час пересилання інформація автоматично розбивається на частини, які називаються пакетами. Усі пакети нумеруються. У заголовок пакета автоматично записується його номер, інформація про відправника й одержувача. Пакети пересилаються від одного компютера до іншого, доки не дійдуть до адресата. Проміжні компютери, через які проходять пакети, називають маршрутизаторами. Маршрутизатор визначає, які на даний момент зєднання існують і які найліпше підходять (менше завантажені) для транспортування пакета. Тому пакети не завжди пересилаються єдиним шляхом. Вони можуть пересилатися різними маршрутами. Коли всі пакети дійдуть до місця призначення, спеціальна програма аналізує їхні заголовки, обєднує пакети й інформація набуває первинного вигляду. Такий спосіб пересилання інформації дуже зручний. По-перше, він прискорює пересилання файлів, оскільки малі за обсягом частини інформації (пакети) надходять швидко. По-друге, якщо на лінії десь виявляться неполадки, то немає потреби заново передавати всю інформацію, автоматично пересилаються лише ті пакети, які не дійшли до адресата.
Отже, Інтернет – це глобальна компютерна мережа, яка обєднує велику кількість мереж, а водночас - мільйони компютерів на планеті з метою обміну даними і доступу до спільних інформаційних ресурсів.
Інформаційними ресурсами вважаються інтернет-сайти. Сайти створюються дизайнерами та програмістами. На початковому етапі, відразу після створення, сайт має отримати свій домен та місце на хостингу. Для того, щоб мінімізувати затрати запуску сайту в інтернет потрібно знайти недорогий хостинг. Безкоштовна реєстрація доменів також зменшить бюджет.
Останнім часом Інтернет почав насичуватися не лише програмами та вірусоносними сайтами, а й корисними ресурсами. Люди почали розуміти, що впливати на свідомість людей можна вже не лише газетами, радіо та телебаченням, а й „світовим павутинням”. Візьмемо, наприклад, кілька відомих соціальних мереж, в яких люди не лише знайомляться для спілкування, а й обмінюються фотками, корисними ресурсами та посиланнями. Проте не все так класно, як здавалося з початку. Зловмисники та різноманітні бізнесмени почали активно використовувати їх з метою рекламування своєї продукції та своїх джерел. Все це сильно захаращує дані мережі.
В той же час, на противагу ним виник інший інформативний ресурс, створений з метою формування суспільства нового зразка з високоосвіченими інтелігентними людьми, які прийшли в цей світ з метою покращити його, принести щось корисне для суспільства. Моральні цінності учасників даного проекту мають на меті створити щось таке, що раніше ніколи не існувало. Інтернет спільнота нового покоління – це основна мета, яку переслідують організатори. Варто зауважити, що в проекті зареєстровано вже близько сотні активних учасників. Вони діляться з нами своїми думками про кращий світ, пишуть унікальні статті, висловлюють свої думки стосовно тих чи інших ідей. Все це веде до кращого майбутнього світової мережі.
В Україні інтернет розвивається все швидше і швидше. Про це свідчать не лише кількість зареєстрованих абонентів, але й якість українських сайтів та онлайн-послуг. На днях виявив досить цікаву сторінку, на якій все віддають задарма (рос. отдам даром). Досить цікаво було почитати, що і чому люди віддають безплатно. Дещо вибрав і собі, хоча далеко їхати забирати. Тим не менше, варто заглянути й іншим інтернет-користувачам.
В глобальній мережі Інтернет можна знайти не лише потрібні файли (музику, кіно тощо), але й незвичну потрібну інформацію. Наприклад, тексти пісень, поради лікарів, кулінарні рецепти. Так, рецепт П’яна вишня користується популярністю в багатьох господарок, проте його істинний рецепт знає не кожна.
Дата публикации: 09.04.2010
Прочитано: 2269 раз
 
 
 
     
Дополнительно на данную тему
Заработок для вебмастера и раскрутки сайтов Заработок для вебмастера и раскрутки сайтов
DJ Artem NebaDJ Artem Neba
Понятие о науке.Понятие о науке.
Свадебное платье в украинских салонахСвадебное платье в украинских салонах
 
 
 
     
[ Назад | Начало | Наверх ]
 
 
    Наши друзья  
   
     
    Немного рекламы  
 

 
     
    Меню  
   Главная страница
 Курсовые работы
 Рефераты
 Заметки
 Учебники
 Статьи
 Публикации
 Обзоры
 Поиск
 Рекомендовать
 Контакты
 
     
стратегия 2021
    Хорошие ресурсы  
 
Нет содержания для этого блока!